Вторник, 19.03.2024, 09:56

Купянская гимназия №1

Гимназия №1

За якісну роботу заклад нагороджено почесною медаллю присвяченої десятиріччю незалежності України

Куп’янська гімназія №1заклад для розвитку творчого потенціалу обдарованих дітей, заклад нового типу ІІ-ІІІ ступенів. Мова викладання – українська. Вивчаються російська та англійська мови, за вибором - друга іноземна мова: німецька або французька.  У старших класах - профільне навчання.  До вибору учнів пропонуються такі профілі: математичний, природничий, філологічний, суспільно-гуманітарний.

Науково-методична тема закладу:

«Розвиток творчого потенціалу учнів шляхом упровадження у навчальний  процес інтерактивних  та інформаційно-комунікативних технологій»

Виховна тема закладу: «Застосування особистісно-орієнтованого підходу до виховання гідного громадянина України».

Педагогічний колектив складається з 20 вчителів:

вищої категорії – 13,

І категорії – 1, ІІ категорії - 3,  спеціаліст – 2.
З них мають педагогічні звання:  Заслужений учитель України – 1, відмінник освіти України – 4,

учитель-методист – 7,

старший учитель – 6.

Нагороджені:

Грамотами Міністерства освіти і науки України, СРСР, УРСР – 15 чол.,
Грамотами  головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації – 15 чол.,

Грамотами відділу освіти Куп’янської міської ради – 30 чол.

Творча лабораторія вчителів "Контакт"

У гімназії працює дві методичних кафедри, головною метою яких є вивчення, узагальнення і впровадження передового педагогічного досвіду.

В творчої лабораторії «Контакт» учителі-новатори розробляють новітні підходи до організації різнорівневого навчання, з впровадження інформаційно-комп’ютерних технологій,  організації особистісно-орієнтованого навчання, використання педагогічних стратегій з розвитку критичного мислення та інтерактивних форм роботи з учнями.

За останніх сім років 44 педагога подали свої методичні розробки на обласні виставки-ярмарки педагогічної майстерності. З них 28 відзначено Дипломами обласного ярмарку педагогічних ідей та технологій.

Президентський стипендіат,

Переможець міжнародних олімпіад з хімії Ткаченко В.

Програма «Обдарована дитина»

З  2007 року гімназію підключено до роботи з нової експериментальної теми

"Створення системи роботи з обдарованими дітьми на гуманно-особистісних засадах.Основними етапами роботи з обдарованими дітьми є :

1. Аналітичний

2. Діагностичний (психодіагностика, тестові контрольні роботи)

3.Супровідний (створення карти обдарованої дитини)

4. Навчальний (розробка індивідуальних або "збагачених" та "прискорених" програм)

5. Пропагандистський (організаціях інтелектуальних, творчих конкурсів, турнірів)

6. Розвиваючий (апробація програм)

7.  Творчий (вивчення та впровадження інноваційних технологій)

8. Наскрізний моніторинг (постійне відстеження процесу, корекція результатів)

Online Переводчик